TŘI KRÁLOVÉ PŘIJDOU K VÁM NA KOLEDU, JSOU ONLINE!!!

6. leden 2021

www.trikralovasbirka.cz

Děkujeme za vaše dary pro lidi v nouzi

DMS KOLEDA 30, 60 nebo 90 na číslo 87777

Letošní koledování však bude tentokrát jiné, než jsme byli všichni zvyklí. Za otrokovickou Charitu, koordinátor sbírky Jan Žalčík uvedl:

„Jsme si velmi dobře vědomi toho, že osobní kontakt s koledníky přímo u vás doma, jejich hřejivý úsměv i zpěv koledy s přáním všeho dobrého je nenahraditelný. Zdraví vás všech, i našich koledníků, je však pro nás na prvním místě. Proto jsme se s ohledem na současnou situaci rozhodli letošní sbírku pojat zcela novým způsobem.

Připravili jsme pro vás novinku v podobě online koledy. Na stránkách www.trikralovasbirka.cz bude možno zhlédnout online koledu a také přispět do virtuální kasičky. Zde bude možné zadat vaše PSČ a tím bude váš příspěvek automaticky přesměrován na Charitu Otrokovice, aby tak vaše pomoc mohla sloužit přímo lidem z vašeho okolí. Pro ty z vás, pro něž by toto bylo obtížné, jsou připraveny na několika místech tříkrálové kasičky.“

V Halenkovicích nalezneme kasičky:

  • v kostele Sv. Josefa
  • v kanceláři OÚ
  • v obchodě ANIČKA
  • v obchodě DANGHI
  • v obchodě COOP Pláňavy

Do kasiček lze přispívat od 6. do 24. ledna 2021.

Charita se bude snažit do poštovních schránek doručit tříkrálové letáky s aktuálními informacemi, přehledem míst i termínem, do kdy bude možné přispět.